Size bir telefon kadar yakınız
0850 433 0 635
Dil Seçin
trende

İK POLİTİKAMIZ

İK POLİTİKAMIZ

Minimum Sirkülasyon

İnsan Kaynakları politikamız, etkin personel seçim süreciyle minimum personel sirkilasyonunu hedefler, buda personel alımlarımızda çok seçici davranmamızı sağlar.

İnsan Odaklılık

Ürünümüz her ne kadar Hizmet ise aracımızda bir o kadar İnsandır. Geniş Ar-GE çalışmalarımız ve uzman eğitmen kadromuz ile ancak istekli ve gelişmeye açık olan personel ile beraber etkili olabileceğinin bilinci ile hareket etmekteyiz.

PERSONEL SEÇİMİ VE EĞİTİMİ
Personel kalitesi personelin dikkatli araştırılarak seçilmesi ve eğitimine bağlıdır. Personel seçimi, eğitimi ve denetimi bir bütün olarak koordine edilerek şirket prensipleri doğrultusunda adaylar teorik ve pratik eğitimden geçirilmektedir.

Bütün personelin ilk eğitim programını tamamladıktan sonra, her türlü kritik durumda bilinçli ve profesyonelce davranmalarını sağlamak amacıyla, kalifiye eğitim yetkililerimiz tarafından sürekli eğitim görmektedir.

PROMEK GROUP personeli, her alanda ve karşılaştıkları her durumda, akıllıca, sağduyulu ve dürüst davranmaları, enerjik ve uyanık hareket etmeleri için, eğitim görmektedirler. Yaşadığımız hızlı gelişen teknoloji ortamında, personelimiz en son teknolojiye sahip olan güvenlik sistemlerini kullanmak için ayrıca eğitim görmektedir. PROMEK GROUP, her durumda, hizmet sağlayacak, motivasyona sahip, kapasiteli ve dürüst personel sağlamaktadır.